preloader image

Przykładowe projekty i działania, które zrealizowałem

Zaufały mi największe (nie tylko)motoryzacyjne marki premium w Polsce. 
Zerknij, w jaki sposób pomogłem im w komunikacji pomysłów, idei i produktów oraz w budowaniu wizerunku klasy premium.

Kampania dla Zeiss – soczewki premium dla kierowców

Realizacja kampanii dla Zeiss Polska. Komunikacja nowych soczewek dla kierowców. W ramach współpracy powstała również sesja zdjęciowa i wpis na blogu.

Produkcja serialu YouTube z Mają Włoszczowską dla Ford Polska

Przygotowanie scenariuszy i reżyseria 6-odcinkowego serialu YouTube, w którym Maja Włoszczowska za kierownicą Forda Explorera odkrywa i przedstawia ciekawe miejsca na rower w Polsce. Przez pierwsze 3 miesiące od publikacji I odcinka serial obejrzało ponad 300 tys. widzów.

Redaktor polskiej edycji magazynu „Evo”

Brytyjski magazyn „Evo” jest jednym z najbardziej prestiżowych tytułów motoryzacyjnych na świecie. Dlatego nie mogło zabraknąć mnie w redakcji polskiej edycji „Evo”. Odpowiadam za tłumaczenia oraz przygotowuję materiały autorskie.

Znajdziesz mnie również w polskiej edycji magazynu „Evo”

Cykl krótkich form wideo w social mediach dla grupy „NaTemat”

Mam czarny pas w tworzeniu krótkich, pionowych form wideo na social media. I nie waham się go wykorzystać, kiedy walczę o uwagę i zaangażowanie odbiorcy. 

Prowadzący kampanii „Elektromobilność – zielone światło dla klimatu”

Poprowadzenie kampanii promującej elektromobilność z udziałem gwiazd kina i telewizji. Udział i pomoc w realizacji 6 odcinków youtubowego cyklu promującego elektomobilność, przygotowanego na zlecenie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Działania z dealerami

Wspieram delarów w komunikacji i przygotowaniu treści, które pomagają im wyróżnić się w sieci i wyjść poza standard.

Działania content marketingowe dla Gtechniq Polska

Wsparcie największego światowego eksperta w dziedzinie zabezpieczenia lakieru samochodu w działaniach content markegingowych. Bliska współpraca z klientem, opracowanie strategii komunikacji i rzeczowe ujęcie złożonego tematu powłok ceramicznych, pozwoliły organicznie wypozycjonować usługi klienta w TOP5 wynikach wyszukiwania Google na niezwykle konkurencyjne hasło „powłoka ceramiczna”.

Powłoka ceramiczna – wszystko, co musisz wiedzieć, ale nie wiesz, kogo zapytać

Tworzenie materiałów do polskiej edycji ekskluzywnego magazynu Porsche – „Christophorus”

Przygotowanie wysokiej jakości materiałów redakcyjnych dla polskiej edycji magazynu „Christophorus”  miesięcznika dla entuzjastów Porsche. Realizacja sesji zdjęciowych oraz przygotowanie tekstów.

Premium na papierze | Dzienniki – czerwiec #2

Działania content marketingowe dla GoodYear Polska

Przygotowanie i publikacja eksperckich materiałów na temat opon klasy premium przy współpracy z marką GoodYear. Organiczne wejście do pierwszej piątki wyników wyszukiwania Google na zapytanie „opony premium” (i podobne) dla Goodyear oraz wzmocnienie pozycji marki jako producenta opon klasy premium.

Działania for fun

Przykładowe materiały, które realizuje, kiedy jest czas, a nie ma budżetu, czyli w sytuacji dokładnie odwrotnej do wszystkich powyższych działań. Więcej realizacji na blogu premiummoto.pl.